نتایج جستجو برای عبارت :

کاراکتر خودتو بساز!

سلام به همه!
بیاید یه کار فان انجام بدیم با مراجعه به این سایت کاراکتر شبیه به خودتون رو بسازید و عکسشو کامنت کنید تا توی یه پست کنار هم قرارشون بدیم
فقط لطفا یه شباهت هایی هم به خودتون داشته باشه البته مال خودمم زیاد شبیهم نشد
کار با سایتش ساده هست بعد از ساختن کاراکتر دکمه ای که آیکون دوربین داره بزنید دوتا عکس بهتون میده که لطفا هردو عکس رو در صندوق بیانتون ذخیره و لینکش رو بفرستید!
با تچکر
ادامه مطلب
تو هر سایت انگیزشی و سازشی و اینا بری، یا به پیج هر روان‌شناسی سر بزنی، می‌گه خودتو دوست داشته باش.همیشه واسم سوال بود که یعنی چی این جمله؟ خیلی بی‌معنی بود واسم.اما الان حس می‌کنم می‌فهمم یعنی چی.دخترا وقتی موبایلی که دوست دارن رو می‌خرن، قابِ اجق وجق واسش می‌خرن. برچسب می‌چسبونن بهش. النگ دولنگ بهش آویزون می‌کنن.پسرا وقتی ماشینی که دوست دارن رو می‌خرن، رینگشو اسپرت می‌کنن، چراغشو نئون می‌کنن. هزار قِر و فِر...این کارا فقط یه معنی دار
طراحی کاراکتر مهندس در ایلوستریتور
این طرحم مثل بقیه ی طرح ها اول روی کاغذ میکشیم و وقتی طراحیمون کامل شد اون رو اسکن میکنیم.
نکاتی که با دیدن این فایل لایه باز یاد میگیرید:
1-طراحی کاراکتر مرد 
2-طراحی مانیتور و تبلت 
3-رنگ بندی اشیا و کاراکتر 
دانلود فایل لایه باز با فرمت ai
حجم:437kb
معلم: سلیم جان، با «مکتب» جمله بساز.سلیم: فاروق وردک حدود ده سال وزیر معارف افغانستان بود و فعلآ وزیر مشاور ریس جمهور غنی در امور پارلمانی معلم: من گفتم با «مکتب» جمله بساز. جمله تو اصلا مکتب نداشت. سلیم: نخیر استاد، جمله من حدود یک هزار مکتب داشت که شما متوجه نشدید.معلم: چه گفتی؟ من متوجه نشدم؟ تو فکر کردی من احمقم؟ برو از صنف بیرون.مجیب! ایستاد شو. با «پول» جمله بساز.مجیب: در حکومت حامد کرزی، فاروق وردک وزیر معارف افغانستان بود.معلم: پسرم، کج
سلام عزیزای دل
از سالی که این بلاگ تاسیس شد ۴سال میگذره من الان یه دانش اموز کنکوریم ..
فقط خواستم بهتون بگم التماس دعا ..
ممنون از همه کسایی که حمایت کردن ..دوستتون دارم 
وقتی نتیجه تلاشتو ببینی ..به پیروز شدن معتاد میشی :)
یادت نره رفیق زمان مثله سرعت نور میگذره درست بگذرون لحظه هاتو 
ایندتو بساز ..
قبول کردم و من تا ابد امروز رو یادم نمیره..
خودتو کنترل کن ژلوفن
خودتو کنترل کن ژلوفن
مگه تو براش چیکارکردی؟ 
خودتو کنترل کن
خودتو کنترل کن دختر...
برای من همیشه انگار باید یه شوک خفن بهم وارد بشه تا کاریو انجام ندم...
خدایا کمک کن خودمو ببخشم.
بعضیوقتا آدم یهو بین تمام مشکلات و گرفتاری ها بین اون همه کاری که ریخته سرش دوس داره یه لیوان قهوه دبش بخوره.از اونایی که کلی لفت و لعاب داره.از اونایی که وقتی تریلی 18 چرخ زندگی ازت رد میشه و لهت میکنه به دادت میرسه و خاکا رو از رو زانوت میتکونه و میگه:((ناراحت نباشیا.این تریلیا کارشونه.هی میان از روت رد میشن و میرن.کک شونم نمیگزه که هردفعه این همه آدمو له و لورده میکنن.تازه ناراحتم میشن وقتی بهشون خوش آمد گویی نمیکنی!))
از اونایی که بوش آدمو تا ن
حتما یادت هست که گفته بودم خرابمان کن
و از نو بساز، کمی دیر شده امّا هنوز هم برایمان جا گذاشته‌ای. مثلا فردا در میان
قنوت نماز شیدایی‌ات که پُر است از حس‌ دوگانه‌ی شوق عید و ناراحتی تمام شدن ماهت،
آن جایی که می گوییم «اللهم اهل الکبریاء والعظمه .. و اهل العفو و رحمه» دقیقا
همان‌جا فرصتی دادی برای دوباره از نو ساخته شدن. سرگردانی سخت‌تر از ویرانی‌ست. ویرانمان کن و از نو بساز.
قنوت نماز شیدایی‌ات که پُر است از حس‌ دوگانه‌ی شوق عید و ناراحتی تمام شدن ماهت،
همان‌جا فرصتی دادی برای دوباره از نو ساخته شدن. سرگردانی سخت‌تر از ویرانی‌ست. ویرانمان کن و از نو بساز.
کاراکتر
برندها و صنعت های مختلف جهت معرفی بهتر و همچنین ایجاد ارتباط بهینه مابین مخاطب های تبلیغ ومحصولات و خدمات خود به عنصری در طراحی گرافیک روی می آورند به نام کاراکتر یا شخصیت.به عبارتی طراحی کاراکتر، هنر برقراری ارتباط میان داستان و تصویر شخصیتی است که همگام و همراه با یکدیگر می توانند پیامی را به مخاطب خود انتقال دهند.
تمامی برندها، شرکت ها و کسب کار های مختلف برای جهت معرفی خدمات و محصولاتشان و همچنین ارتباط موثر بین مشتریان و مخا
قنوت نماز شیدایی‌ات که پُر است از حس‌ دوگانه‌ی شوق و ناراحتی تمام شدن ماهت،
همان‌جا فرصتی دادی برای دوباره از نو ساخته شدن. ما طاقت بلاتکلیفی نداریم.
سرگردانی سخت‌تر از ویرانی‌ست. ویرانمان کن و از نو بساز.
طراحی کاراکتر دختر در مزرعه 
همون طور که قبلا گفتم برای این که طراحی تون رو دقیق و بی نقص انجام بدید اول باید طرحتون رو روی کاغذ پیاده سازی کنید و بعد به وسیله موبایل یا اسکنر اون رو اسکن کنید و در نرم افزار مورد نظرتون باز کنید و طراحی تون رو آغاز کنید.
نکاتی که با دیدن این فایل لایه باز یاد میگیرید:
1-طراحی کاراکتر دختر با pen
2-طراحی حیوانات و کاه با اشکال هندسی 
دانلود فایل با فرمت ai
حجم:722kb
میدونی الان دارم فک میکنم خیلی منطقی!
اینکه خود شریفی هم گفته حالش بد میشه ولی زود خودشو، حسشو خوب میکنه..اما من اصلن این اجازه رو نمیدم و این یکم اذیت کننده است.چون یه جا دیگه نمیتونی و یهویی انقدر همه چی میریزه بهم وحالت بد میشه که نمیتونی خودتو تا چندین روز جمع کنی.
پس اگه حالت بد شد خودتو نگیر و بروز بده اما فقط پیش خدا و بعد خودتو خوب کن..مهم اینه زیاد تو حال بد نمونی ❤
همیشه نظاره گر بودن... کافی نیست. باید قضاوت کرد گاهی!(بعدا احتمالا بیشتر می نویسم فکرای درهم و برهمو در این باب!) گرچه که نظاره گر بودن یکی از ویژگی های خوب و واجب زندگی می تونه باشه... دست کم یکی از قسمت های مهم زندگی منه.سعی کنی مدل سازی کنی... خودتو بسازی، خودتو بشناسی... به انتقاد و مدل های بقیه هم دل بسپری  و از نگاه اونا خودتو نظاره کنی حتی. خب قرار اینه که مدلِ خاص خودتو بسازی. زمان می بره قطعا. می تونه سخت باشه... شاید بازه ای خودت نباشی حتی!
ولی
یچیزی که درمورد بلاگستان جالبه اینه که فکر کنم همه ی ما بر اساس نوشته هایی که از ادما میخونیم ازشون یه کاراکتر تو ذهنمون میسازیم و اونها رو اونطوری میشناسیم
کاراکتر من تو ذهن شما چه شکلیه؟ فکر میکنین من تو دنیای واقعی چه جور ادمیم؟ 

+همیشه دلم میخواسته بدونم پس لطفا اگه زحمتی نیست اکثرا جواب بدین :)
گذشته رو کندوکاو نکنیم 
گذشته رو رهاکنیم به حال خودش چه خوب چه بد چه با لبخند چه باگریه 
گذشته رو نبش قبر نکنیم تا قصرخیالی مون تبدیل به ویرانه نشه
گذشته هرچی که بود گذشت 
که بعد از همه اون روزها اون ادم ها 
فقط یه اسمان  در استانه 21 سالگی مونده ...
اخر همه ی قصه ها فقط خودمون میمونیم 
خودتو بغل کن!!!
برندها و صنعت های مختلف جهت معرفی بهتر و همچنین ایجاد ارتباط بهینه مابین مخاطب های تبلیغ ومحصولات و خدمات خود به عنصری در طراحی گرافیک روی می آورند به نام کاراکتر یا شخصیت.به عبارتی طراحی کاراکتر، هنر برقراری ارتباط میان داستان و تصویر شخصیتی است که همگام و همراه با یکدیگر می توانند پیامی را به مخاطب خود انتقال دهند.

ادامه مطلب
راس میگه ن راس نمیگه
مگه کلمه ها نیستن که منظور ما رو میرسونن؟
خب من چرا نباید خودمو درگیرش کنم
مگه غیر این نیست که تو اگه خودتو درگیر کلمه ها کنی از معنای اصلی جا میمونی !؟
...
مائده ! این صفر و صدی بودنت داره حالمو بهم میزنه :)))
...
#سارا
فصل ششم سریال «پایتخت» با حذف کاراکتر بابا پنجعلی و بازگشت دوباره مهران احمدی به جمع بازیگران نیمه دوم سال کلید میخورد.
فصل ششم سریال «پایتخت» در حالی وارد فاز تولید می شود که قرار است ترکیب بازیگران آن دستخوش تغییراتی شود. طبق گفته الهام غفوری به برنامه سلام صبح بخیر در فصل جدید این سریال کاراکتر بابا پنجعلی با بازی علیرضا خمسه از داستان حذف شده است.
براساس اعلام الهام غفوری در فصل جدید «پایتخت» شاهد بازگشت مهران احمدی به جمع بازیگران خوا
از یه جایی به بعد دیگه ناخن هات رو قد بیل نگه نمیداری ، دیگه خودتو با آرایش خفه نمیکنی ، هر لباسی رو نمیپوشی ، اگه اهل رنگ کردن مو باشی دیگه رنگای مختلف رو امتحان نمیکنی ، سبک خودتو توی زندگی ، لباس پوشیدن و استایل پیدا کردی . از اونجا شروع میکنی به بزرگ شدن ...
خب دوران سرخوشی به پایان آمد و من تشنه‌ام دوباره، اما راستش نه تشنه‌ی عشق و دوست داشتن و دوست داشته شدن که تشنه‌ی لاس زدن و دلم از تنهایی گرفته. 
چاره چیست؟ به یقین صبر و صبر و کمی مدارا با دل.
می‌خونه: دیگه عاشق شدن، ناز کشیدن فایده‌ نداره... به گیسوی پریشون میرسی خودتو نگه‌دار...
باید از خودم مراقبت کنم در مقابل این تشنگی و تلخی تنهایی، این نیز بگذرد.
داده های اولیه:
صحیح:شامل اعداد صحیح یا اعداد بدون نقطه اعشار و کاراکتر  
اعشاری:شامل اعداد اعشاری
بولی:شامل مقادیر منطقی true , false
----
انواع داده های صحیح:
char : برای نمایش کاراکتر(حرف، رقم و نماد)  /هنگام استفاده،کاراکتر را را داخل سینگل کوتیشن قرار میدیم( ' ' )/توجه:فضای خالی خود یک کاراکتر است
byte : اعداد با محدوده کمتر از short
short : اعداد با محدوده کمتر از int 
int : شامل اعداد مثبت و منفی 
long :اعداد با محدوده بیشتر از int
برای استفاده بهتر از حافظه بهتره
شخصی که بیش از همه در راه افتادن SMS یا پیامک نقش داشت، مردی آلمانی به نمفریدهلم هیلبرند بود. او که برای گروه GSM کار می‌کرد، ایده ارسال پیام‌های متنی ۱۲۸ بایتی به وسیله شبکه تلفن همراه را داشت.
گرچه محدودیت پیام‌های متنی ارسالی، قابل درک است، اما ممکن است این سؤال برایتان پیش آمده باشد که چرا ۱۶۰ کاراکتر؟ چرا ۱۴۰ یا ۲۰۰ کارکتر طول استاندارد پیامک‌ها در نظر گرفته نشد؟
گفته می‌شود که در سال ۱۹۸۵، هیلبرند، برای اینکه دریابد عملا در قالب چند ک
باید زندگی کرداما ن به هر قیمتی
آزاده طوری زندگی کنیم
با توجه ، بی توجیه
قبل اینکه کسی ایرادتو بگیره خودت اصلاحش کن
بیخیال خودت نشو
تویی که میتونی خودتو بسازی
خودتو دست کم نگیر
برنده باش
برای رسیدن ب قله های ترقی رقابت کن
هیچوقت دیر نیست اگه همینو بفهمی
اگه فقط بخوای و امیدت نخشکیده باشه
مُردگی نباید کرد
حالا به هر قیمتی که شده...
(مخاطب مورد نظر : خودم)
بعضی وقتا یه چیزی رو میخوای ، دلت آرومه که دعا میکنی و میگیریش
یه پولی نیاز داری ، کار میکنی به دستش میاری
دلت نوشیدنی میخواد ، برای خودت میخری
ولی بعضی وقتا دلتنگ کسی هستی
که رفته ، که نیست
حالا تو هی گریه کن
هی دعا کن
رفته
برنمیگرده..
یه روزایی هر چی خودتو بزنی به نفهمیدن
بری سراغ سازت ، بزنی و بزنی و مثلا دلتو خالی کنی
قلم کاغذ برداری بنویسی
نه .. انگار فایده نداره
انگار آسمون ابری و تنهایی تو خونه و مرور خودکار یه سری چیزا تو مغزت
قراره امروز
زیبایی بعضی تصمیم‌ها، کارها، اتفاق‌ها اینه که دلیل واقعیشون رو فقط خودت بدونی و به کسی هم توضیح ندی.بذار فکر کنن چون خسته شدی، چون کم آوردی، چون زورت نمی‌رسه یا هرچیز دیگه اون تصمیم رو گرفتی. مگه مهمه نظرشون؟ تو راه خودتو برو، کار خودتو بکن.سکوت کن بذار چند وقت دیگه با نتیجه جوابشونو بگیرن که هم قشنگ‌تره هم محکم‌تر. بذار بعضی چیزا فقط و فقط برای خودت بمونن. هرچقدر هم که بخاطرشون بهت کم لطفی بشه، قضاوت بشی، پوزخند بهت بزنن یا هر کوفت دیگه.
بازی RAD محصولی از استودیو Double Fine Productions است که در سبک اکشن ساخته شده و توسط کمپانی نام‌آشنای بندای نامکو در ۱۹ آگوست ۲۰۱۹ برای سیستم‌عامل ویندوز و کنسول های PS4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شده است.این بازی از زاویه ایزومتریک و به صورت سه‌بعدی طراحی شده و شما کنترل یک نوجوان را بر عهده می‌گیرید که هدفش کاوش کردن در یک منطقه خرابه است.این منطقه در اثر پدید آمدن واقعه‌ی آخرالزمانی آن‌هم دوبار، پید آمده است. او باید آیتم‌هایی را بیاب
من جدا نگران حسن هستم!
همش میگم یه وقت اون وسط از خنده غش نکنه، صندلیش از پشت سر بخوره زمین، نعلینش بره هوا، آبرومون بره جلو اون یارو مو زرده!
خودتو جمع کن حسن! ما آبرو داریم!

جدی اگه چیزی انقد خنده داره، بگن همه ملت باهم بخندیم! کلیک 
تگ عنوان در واقع یک عنصر اصلی HTML است که به صورت اختصاصی متن عنوان صفحه سایت شما را در خود جای داده است. تگ های عنوان در در صفحات نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر به نمایش در می آیند.
با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد که گوگل به طور معمول، 50 تا 60 کاراکتر متن عنوان را در صفحات نتایج جستجوی خود به کاربران نشان می دهد. اگر عنوان های خود را سعی کنید زیر 60 کاراکتر تولید کنید، بر اساس تجربه ای که به دست آمده، حدود 90 درصد مواقع، موتور جستجوی گوگل، عنوان شما
زندگی من این شکلی شده یا داره شکل خودشو میگره اونم این که برای ادامه بقا باید قید یه سری چیز هارو بزنی . بیشتر کار کن ، کمتر آدم ها رو ببین . ( وقتی که داری عذیت میشی بهانه واقعی پیدا کن )پول به اندازه یا بیشتر داشته باش تا خرج خودت رو داشته باشی . ( به دست کسی نگاه نکن پول داشته باش و محتاج منت کسی نباش ) توو تصمیمات زندگیت بهترین و بدترین اتفاقات زندگیت رو خودت انجام بده تا نیاز نباشه بعدا کسی رو مقصر بدونی . میدونی زندگیت همش مال خودتو پس جوری زند
Gateway Timeout
ادامه خواندن
دیگر سایت ها :

abona نام ویدیو، سریال یا کلیپ را وارد نمایید... 100با موفقیت بارگذاری شده است اطلاعات ویدیو عنوان ویدیو این فیلد اجباری است. توضیحات دسته‌بندی برچسبها تعداد تگ های مجاز ۱۰ عدد است. حداقل کاراکتر مجاز 3 کاراکتر است که می‌تواند شامل حروف فارسی، انگل
پایان نامه های قابل دانلود درباره انطباق‌پذیری

استودیو ریسپاون به‌تازگی تریلری را از فصل چهارم Apex Legends منتشر کرده است که در جریان آن شاهد گیم‌پلی کاراکتر Revenant هستیم.
فصل چهارم Apex Legends از امروز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و کاراکتر Revenant را می‌توان مورد انتظارترین محتوای این فصل دانست. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، استودیو ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، سازنده بازی ایپکس لجندز، تریلر جدیدی را از فصل چهارم منتشر کرده است. 
ادامه مطلب
 تمرین یک : برنامه ای بنویسید که دو عدد صحیح a ,b و یک کاراکتر مانند c را از ورودی دریافت کرده که این کاراکتر شامل یکی از 4 کاراکتر '/' , '*' , '-' , '+'   میباشد.سپس بر اساس کاراکتر دریافتی عملیات مربوط به ان کاراکتر را بر روی دو عدد انجام دهد.

تمرین دو : برنامه ای بنویسید که ابتدا دو عدد گرفته و سپس عدد سومی گرفته و تمامی اعدا بین دو عدد اول که بر عدد سوم بخش پذیر باشند را در خروجی نمایش دهد.

تمرین سوم : برنامه ای بنویسید که عددی را از ورودی دری
عزیزان من! سعی کنید روز اوّل فروردین را برای خودتان «نوروز» کنید. اوّل فروردین «نوروز» برای آن‌هایی که در درون خود، به فساد و انحطاط گرایش پیدا می‌کنند و خود را از خدا دور می‌کنند، نوروز و عید نیست، روز جشن و شادی نیست؛ شوم است!
۱۳۷۷/۱/۱-رهبر انقلاب

برای هر کاری آدما اول فکر مکنن ... تو هم برو بشین با خودت فکر کن که این حرفا و کارات از دوی عقله ، یا اصلا کسی این حرفارو باور میکنه ... 
بعد بیا بگو من اینجوریم ....
تو هنوز خودتو  نشناختی ... خودتو باور نداری ... بعد میخوای دیگران رو قانع کنی ؟؟؟ میخوای دیگران رو ادب کنی ؟؟؟ نظر دیگران رو عوض کنی ؟؟ مگه این دیگران چه خیری به تو رسوندن که میخوای طرفو تغییر بدی تا با تو راه بیاد ...
اگه تنهایی و حس تنهایی میکنی ، چرا از بقیه فاصله میگیری و دشمنشون میشی ؟؟؟
هرگز احساس خوشبختی نمی کنی مگر اینکه با خودت به صلح رسیده باشی..
با خودت به صلح رسیدن ینی چی!؟ ینی این که عمیقا خودتو دوست داشته باشی، با همه ی نقص هات. ینی اینکه شرایطی رو که در اون قرار داری بپذیری با همه ی کم و کاستی هاش. ینی اینکه خودتو سرزنش نکنی، به خاطر هیچی. اگه احساس می کنی چیزی باید تغییر کنه تلاش کن عوضش کنی و از این تلاش لذت ببر وگرنه قبولش کن و باهاش کنار بیا. خودتو اذیت نکن به خاطر چیزایی که در بودن و اتفاق افتادنشون اختیاری نداشتی. ا
جملاتی که با طلا باید نوشت؛ 
1.. گاهی لب های خندان بیشتر از چشم های گریان”درد”می کشند ..                               2..“پایِ “معرفت که میاد وسط “دستِ “خیلیا کوتاه میشه. .3..یادت باشه همیشه خودتو بنداز تا بگیرنت.. اگه خودتو بگیری میندازنت !4..مرد ترین آدمهایی که تو زندگیم دیدم اونایی بودن که بعد اشتباهشون گفتند :معذرت میخوام ..5..مزرعه را موریانه خورد،ولی ما برای گنجشک ها مترسک ساختیم ،لعنت به این حماقت!6..آنهایی که در زندگیت نقشی داشته اند را دوس
زبان C++ دو نوع رشته ارائه می دهد 
رشته character به سبک زبان برنامه نویسی C
رشته از نوع کلاس string با استاندارد C++
رشته character به سبک زبان برنامه نویسی C
این نوع رشته همچنان در زبان برنامه نویسی C++ پشتیبانی می شود و در واقع یک آرایه تک بعدی از کاراکترها است که توسط کاراکتر ‘\0’ خاتمه می یابد. بنابراین یک رشته خالی تنها شامل کاراکتر ‘\0’ است. در زیر مقداردهی یک رشته شامل کاراکتر"hello"  نشان داده شده است. برای نگه داشتن کاراکتر ‘\0’  مقدار آرایه یک
چندتا فیلم دیدم که معرفی شده توسط یک هنرمند بود :
فیلم ژانر وحشت ایرانی به نام " شب بیست و نهم" در سال خودش و موضوع خودش ترسناک بود و به قول خانم هنرمند میشه گفت خیلی از المان های فرهنگ ایرانی رو تو خودش جا داده بود و فیلم خوبیه البته من پسندش نکردم چون ریتم داستان خیلی کند بود.
فیلم ژانر هارور_بادی Ichi the killer
بعد از old boy این یکی از بهترین فیلم هایی که دیدم. واقعا از همه لحاظ عالی بود و همون سبک فیلمیه ک من خیلی دوست دارم " خون خون خون" . تو old boy و همین
دنیایت را تغییر بده
دنیا بزرگ است، تغییر دادنش سخت به نظر میرسد، آری
صبر کن! به نظر رسیدن! باید کاری کنیم که دنیا در نظر ما تغییر کند، درست است...
آره دنیا از دید ما میشه همون دنیای ما، دنیایی که
ما میبینیم همان زندگیه ماست، همان آدمها، همان کار و شغل و تفکرات و همان طرز
فکر، غر زدن و نغ زدن و تفریحات کوچیک و بزرگ ما
همه ی آسیب هایی که ما به اعصاب و روح خودمون
میزنیم همه و همه برمیگرده به طرز تفکر ما، چرا باید زندگی خودمون که هیچ ثانیه ش
برنمیگرده
آنه؟ حرف بزن، از حرف زدن نترس؛ آنه فیلم زندگی کدویی منو یادته که هنو، میدونی به چی فکر کردی، چه روزایی که میتونستی توشون زندگی کنی ولی اینکارو نکردی، واقعا چرا دختر؟ چرا آنه ماری؟ تو باید سعی کنی خوشی رو بسازی، دقیقا تو لحظه ای که هستی بسازیش، شخصیتارو یادت بیاد؛ شخصیت تو کدومه؟ کدوم یکیشونی؟ آنه سعی کن با درونت زندگی کنی، با درونت زندگی کن دختر، به بیرون وابسته نباش، وابسته ی درونت باش، اونوقته که هرجا باشی یا تو هر شرایطی باشی اونوقت دنیا
شخصیت برند یعنی آفرینش برند در قالب نفر یا یک شخصیت ساختگی که بیانگر حداقل جنبه ای که از آن برند باشد، مثل خصوصیات شخصیت بصری برند.مانند شعار ،شعر، موسیقی و جنبه های دیگر تبلیغاتی، تاثیرات مستقیم و غیر مستقیمی در تاثیر گذاری و دوام محصول می گذارد.
طراحی کاراکتر
آموزش نقاشی
آموزش نقاشی بزرگسالان
شخصیت یک شرکت باید با توجه به مخاطبان شرکت ساخته شود.یعنی باید علاوه بر اینکه با سن،جنس،روحیات و ... مخاطبان سازگاری داشته باشد ، باید خودش نیز دارا
موفق نشدن در کنکور ته زندگی شما نیست!
قبول نشدن تو ارشد نشون دهنده این نیست که هیچوقت قرار نیست آدم موفقی باشید!
آدمی موفق که از شرایطی که به وجود اومده بتونه نهایت استفاده رو بکنه ، چه اون شرایط قبول شدن تو بهترین رشته و بهترین دانشگاه باشه؛ چه ادامه تحصیل ندادن!
راه موفقیت خودتو پیدا کن ...
نگاه نکن که بقیه موفقیت و خوشحالی رو تو چی می بینن ، خودتو همینجور که هستی دوست داشته باش ... .

رایان جوانمرد 

تقدیم کنکوریای  
پکیج 500 کاراکتر دشمن برای بازیسازی
به نام خدا. سلام دوستان . یکی از اسپرایت های پراهمیت در بحث بازیسازی کاراکتر دشمنان مختلف است که به پلیر یا قهرمان بازی حمله می کنند. پکیجی که مشاهده می کنید یک پکیج جامع با بیش از 500 کاراکتر عالی دشمن برای بازیسازی است. با استفاده ازاین پکیج تا مدت ها می توانید آسوده بازی بسازید بدون نگرانی از کم آوردن مدل بازی. امیدواریم که این پکیج را بپسندید... ...
دریافت فایل
بعضی وقتاهم ذهنم خالی از هر نوع ایده ی خاصی واسه نوشتنه ولی دلم میخواد یه چیزی بنویسم.
اولین تیتری که به ذهنم رسید رو میچسبونم بالا و شروع میکنم به تایپ کردن. 
دیگه نمیدونم کلمات و جملات چطور سر هم میشن، فقط میدونم که خودشون راهشونو پیدا میکنن. 
هر روز زندگی ما آدما پر از اتفاقات متفاوته اما چیزی که حداکثر تاثیر رو روی زندگیمون میگذاره انتخابای کوچیک و بزرگ و خواسته و ناخواستمونه. 
دیدین توی این فیلما، وقتی میخوان به گذشته سفر کنن چقد حواسشو
در این آموزش ایلوستریتور به طراحی کاراکتر در ایلوستریتور میپردازیم.
در این مقاله از آموزش ایلوستریتور به طراحی کاراکتر در نرم افزار ایلوستریتور می پردازیم و به صورت پروژه محور به طراحی یک کاراکتر روح خواهیم پرداخت. برای شروع کار، در پنجره new document یک آرت برد در ابعاد 900*1200 ایجاد میکنیم و آن را create میکنیم. برای ایجاد بک گراند کارمان از ابزار rectangle استفاده میکنیم و به طوری که آن را در کل آرت برد میکشیم یا اینکه میتوانیم ابزار را انتخاب کنیم و ر
یا علیما بضری و مسکنتی
ای واقف از حال زار و ناتوانم.
این وجودم مثل ماشینی شده که
به خرج افتاده،هر چه هم هزینه کنی برایش
دوباره روز از نو،روزی از نو.
خدایا بیا و این وجود مرا با لطفت ،بخششت مهربانیت، اصلاح کن.
ازم آدمی دیگر بساز.
آن چنانم کن تو میخواهی.
مرا دریاب الله.
دریاب فقیر را.
دریاب مسکین را.
دریاب بنده ات رو.
روسیاهم .
روسفیدم کن.
ارباب فقط حسین.
خبر ویژه :
انتشار نسخه بروز رسانی شده

تغییرات در نسخه جدید

افزوده شدن مراحل بازی در شهر های مختلف
اضافه شدن کاراکتر زینب
افزودن مرحله جدید
فعال شدن ویژگی تقویت تیر
فعال شدن ویژگی کاهش سرعت هجوم
افزودن پیام های آموزشی جدید در مواجه با کرونا ویژه کودک و نوجوان
افزوده شدن کاراکتر بیمار و نجات آن از ویروس کرونا
تقویت جلوه های بصری بازی
و تغییراتی مهیج در بازی

«سال‌های دور از خانه»: بازگشت صولت خنجری ملقب به شهرام
همکاری این دو می‌تواند بهترین ترکیب پیشنهادی برای این اسپین‌آف باشد؛ هر دو کار کمدی را می‌شناسند، شناخت دقیقی از وضعیت کمدی و شبکه نمایش خانگی دارند و ساختار مجموعه‌های چند قسمتی را می‌دانند و مهم‌تر از همه مهران فر، کاراکتر خنجری را بهتر از هرکسی می‌تواند به تصویر درآورد، چه روی کاغذ و چه جلوی دوربین. با همه این‌ها، چالش اصلی «سال‌های دور از خانه» این است که بتواند کاراکترهایی
وضع حال آدمی مثل من، وقتی خدا باهاش حرف می زنه، چه خوفناکه ..
چرا اینقدر کوبندس خدا جون؟؟
بندگی کردنه تو کار سختیه ..
خییییلی سخته ..

تمام تدابیر من غلط از آب در میاد .. خدایا چرا کمکم نمی کنی .. ؟؟؟!!!!!
اینم کار شیطونه یا نَفسَم که فکر می کنم کمکم نمی کنی؟؟ چطور تفکیک کنم اینا رو از هم ؟؟!!!
خدایا هدایتی ببببببببببببببببببببببببببببزرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ از تو می خوام 
تَل گناهام نمی ذاره تو رو ببینم !!!!!
حرفات هم نمی فهمم
قوه فهم و ادراک و تعقلم ا
Sаllа sаllа boşver sаllа
برقص و بلرزون خودتو ، بیخیال همه

Dünyа dönsün etrаfındа
بزار دنیا اطرافت بچرخه

Söyle söyle doymаdın mı
بگو ببینم سیر نشدی تو ؟؟

Şıkır şıkır hаy mаşаllаh
ماشالا چقدر پر زرق و برقی

Hele bir de hop de yаvrum
هوپ (ایست) بگو به خودت

Azıcık dа stop de yаvrum
یکم هم ساکت و ارام باش

Bаğırsаm vurdumduymаzsın
خودتو زدی به نشنیدن

Yа kime söylüyorum
مگه با تو نیستم !!

Amа аşkım ben dаhа doymаdım
اما عشقم من هنوز سیر نشدم !

Ohа! Doymаdın mı sen
وایسا ببینم! سیر نشدی تو ؟

Ohа! Yetmedim
لذت بخش ترین و غرور افرین ترین اتفاق زندگی هرکسی سفر به ماه، فتح اورست، یه اختراع خفن یا کشف یه چیز شگفت انگیز "نیست"، بی نظیر ترین لحظه زندگی اون لحظه ایه که به قدرت خودت ایمان میاری. به خودت... خودِ خودِ خسته و داغون و لهِ لهت، دقیقا اون لحظه که از خوشحالی ضجه می زنی! اون لحظه که هیچکی نیست، هیچکیو نداری و با اشک شوق دستتو حلقه میکنی دور خودت و سفت بغل میکنی خودتو، به جای همه ی ادمای راستکی و الکی، به جای همه ادمایی که باید میبودن و نبودن، نباید
المنه لله که در میکده باز است                 
زان رو که مرا بر در او روی نیاز است   
امشب مستی آسمان رو به فزون گذاشته است و پیاله پیاله شراب مرا سیراب نمی کند ... 
خم ها همه در جوش و خروشند ز مستی
وان می که در آنجاست حقیقت نه مجاز اسست ...
آری ... من شراب تو را می خواهم ... این مستی های زودگذر مرا سیراب نمی کند ... من شراب تو را می خواهم ... می خوام تو را در جام برییم و آنگاه بنوشمت ... تا آنجا که عطشم فرو نشیند ... تا آنجا که از تو مست مست شوم ... تا آنجا که تک تک ذ
درباره این کلاس با اصول طراحی کاراکتر در خدمت شماییم:در این کلاس شما را با استفاده از مراحل تصویرگری یک کاراکتر در پیش می گیرم ، از مفهوم شروع می کنم ، سپس برای ایجاد اشکال به Illustrator حرکت می کنم ، و در آخر آن را با جزئیات و جلوه هایی ارائه می کنم.
من به شما تکنیک های ساده ای در مورد چگونگی ترسیم کار خود در تصویرگر خواهم داد. با استفاده از ابزارهای مناسب ، شخصیت خود را مفهوم سازی کرده و آن را از ابتدا می سازید. در این کلاس 50 دقیقه ای ، اصول ، نکات و
مردم اینجاچقدرمهرباننددیدندکفش ندارم،برایم پاپوش دوختند....دیدندسرمامیخورم سرم کلاه گذاشتند وچون برایم تنگ بود کلاه گشادتری.ودیدندهواگرم شد،پس کلاهم رابرداشتند....چون دیدندلباسم کهنه وپاره است به من وصله چسباندند.چون ازرفتارم فهمیدندسوادندارم،محبت کردندحسابم رارسیدند.خواستم دراین مهربانکده خانه بسازم،نانم رااجرکردند گفتندکلبه بساز.روزگارجالبیست مرغمان تخم مرغ نمیگذارد ولی هرروزگاومان میزاید،.
حسین پناهی

رفتم حجامت 
سه بار لیوان رو زد و گفت هر بار اینقدر اومده (یه ته لیوان مثلا ۲۰ سی سی یا شاید ۳۰) گفت من تیغها رو ریز زدم 
از همکارهای قدیم خودم بود 
خانمی که خیلی دنبال عروس کردن این و اون بود 
خدا خیرش بده 
گرچه من چون اصصصصلا به خودم نمی رسیدم و یه سیاه زامبی بودم فقط یبار منو نشون داده بود اونم بس که بهش گفتم برا همه میسازی برا منم بساز :| (خیلی سال پیش ها!) 
الانم که به خودم می رسم که بهم زامبی معرفی می کنن :/ 
ولش کن 
الان نمدونم چی بخورم! 
دانلود برنامه پیری خودتو ببین

دانلود برنامه پیری خودتو ببین

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود برنامه خودتو پیر کن برای اندروید | مایکتmyket.ir › برنامه ها › سرگرمی رتبه: ۲٫۸ - ‏۱۷ رأی - ‏رایگان - ‏Android - ‏سرگرمی۹ شهریور ۱۳۹۸ - خودتو پیر کن | ‏‏دوس داری بدونی وقتی پیر می شی چه شکلی می شی؟ ‏با این برنامه خودت رو در گذر زمان ببین.... ‏پیر کردن صورت در چند ثانیه ‏امکان…
برنامه خودتو پی
پایتون از یک کاراکتر پشتیبانی نمی کند ، و کاراکتر های تک را به عنوان رشته هایی با طول یک ، و یا substring در نظر می گیرد.
برای بدست آوردن زیر رشته از براکت های مربعی به همراه شاخص ابتدا و انتها استفاده می کنیم.
var1 = “Guru99!”
var2 = “Software Testing”
print (“var1[0]:”,var1[0])
print (“var2[1:5]:”,var2[1:5])
عملگر های مختلف رشته
عملگرهای رشته ای مختلفی وجود دارد که می توانند به روش های مختلفی مانند اتصال رشته های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.
فرض کنید اگر a = guru و b = 99 باشد ، آنگاه a
اومدم با یه من غر و گلایه د بغض
من چه هیرمی تری به کسی فروختم آخه؟
تو که میدونی من چقدر شکنتده ام ... تو که میدونی من حال و هوام بهم ریخته 
تو که میدونی بغض دارم تو که میدونی حسرت میخورم که میدونی عوض شدم که میدونی گم شدم که...
اشکهام امان نمیدن 
با تمام وجودم با تمام عجز و ناتوانی و بغض و گریه و نادمانه و هر چی که بخوای
زندگیمو بساز ... حالمو خوب کن 
آخه من کیو جز تو دارم بیام پیشش زار بزنم و کمک بخوام 
تموم شدم رفیق 
من آدم این روزا نبودم
بیا کمکم رف
این بازی دو نفر است. هرکس پنج بار نوبت دارد تا شکل اول را بسازد و نفر روبرو باید شبیه آن را در زمین خودش بسازد و خط وسط مثل آینه است.
برای شکل ها به مقوا شطرنجی نیاز است. چهارتا صد تایی. شش تا پنجاه تایی. هشت تا بیست و پنج تایی و ده تا ده تایی.
این دوره مرجع های زیادی را پوشش می دهد و آنرا به اهمیت مواردی که در مورد طراحی کاراکتر کارتونی باید در نظر گرفته شود ، تقسیم می کند. به تخیل خود اجازه دهید آنچه را که می توانیم در طراحی انجام دهیم فشار داده و مرزهای خود را در آنچه راحت هستیم و آنچه را که احساس می کنیم در انیمیشن انجام دهیم فشار دهیم. در ابتدا با استفاده از شکل به عنوان بلوک ساختمان برای شخصیت های ساختمان ، ما با شکل های ساده شروع خواهیم کرد و طرح را به محدوده آن سوق می دهیم. ما هم
بیشتر مشکلات زندگی ات از ‌آنجا شروع میشه که:  تو نه برای خودت، بلکه برای اطرافیانت زندگی می کنیلباس میپوشی که مد باشهدر رشته ای درس میخوانی که کلاس داشته باشهبا کسی ازدواج می کنی تا دهان مردم را ببندیبچه دار میشی که برایت حرف در نیاورند جوری زندگی میکنی که فقط دیگرانو راضی کنی برای مردم زندگی کردن، یعنی برده و غلام بودن.برای مردم زندگی کردن، یعنی خودتو به حساب نیاوردن.برای مردم زندگی کردن، یعنی کوچک بودن.برای مردم زندگی کردن، یعنی مرگ تد
سوره الإسراء آیه ۸۴قُلْ کُلٌّ یَعْمَلُ عَلَىٰ شَاکِلَتِهِ فَرَبُّکُمْ أَعْلَمُ بِمَنْ هُوَ أَهْدَىٰ سَبِیلًاﺑﻮ : ﻫﺮ ﻛﺲ ﺑﺮ ﺎﻳﻪ ﺧﻠﻖ ﻭ ﺧﻮﻱ ﻭ ﻋﺎﺩﺕ ﻫﺎﻱ ﺍﻛﺘﺴﺎﺑﻲ ﺧﻮﺩ ﻋﻤﻞ میکند ، ﺲ ﺮﻭﺭﺩﺎﺭﺗﺎﻥ ﺑﻪ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺭﺍﻩ ﻳﺎﻓﺘﻪ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ ، ﺩﺍﻧﺎﺗﺮ ﺍﺳﺖ.
آب جوشی که سیب زمینیرا نرم می‌کند، همان آب جوشی است که تخم مرغ را سفت می‌کند.
مهم نیست چه شرایطی پیرامون ماست، مهم این است درون خود چه داریم...‼️باید بدانیم تنها فرمول خوشحالی
من مرجع هر عکس‌ام و به همین دلیل است که وقتی خود را مخاطب این پرسش بنیادین قرار میدهم که: چرا من در این احظه زنده ام ؟ دچار حیرت می شوم. 

منم خیلی وقتا شده این سوالو از خودم میپرسم نه فقط با دیدن عکسها. یجور حس غریبی به آدم دست میده که تو نه قبل از خودتو درک میکنی و نه بعد از خودتو. این بین در لحظه میمونی و به دنیا میای ،میگذرونی و در آخر میمیری. آدم هایی که میانو میمیرن. یه ذره ترسناک نیست؟ نه ترس از مرگِ از این تعداد شاید از این جمعیت که فقط می
دیشب تقریباااا ۳و نیم بود که خوابیدم
دلیلش هم واضح بود ...تو کل سرم دعوا مرافعه بود...
بعد از کشیدن ۲ تا نقاشی و خوندن ۵۰ تا ایت الکرسی خوابم برد و البته بعد از یه میزان بالایی از گریه زاری و فحش و ناسزا به عالم و آدم...
.‌‌...
من نمیدونم چه روزی تصمیم گرفتم موسیقی متن بادیگارد رو بذارم واسه زنگ گوشیم...ساعت۹ صبح... ۷ نسل جد و پدر جدم اومد جلو چشمم...دیدم عزیزی از دوران دبیرستانم داره زنگ میزنه...خوابالود و خراب گفتم هاااا؟اسمش ملیکاس ...داشتم دهن باز
https://webdemo.avatarsdk.com/

عکستو آپلود کن ،
مدل سه بعدیتو ببین ،
شخصی  سازیش کن ،
با مدل خودت شکلک در بیار ،
دانـلـودش کــن !

این سایت به شما API هم میده ...
برای ورود به این سایت روی آواتار اس دی کی بزنید !

نمونه کارش هم تو ادامه مطلب ...

عکسمو آپلود کردم ، طول میکشه یکم !
خب آواتارم به شکل سه بعدی در اومد !

# ریا نباشه خودمم !
باز ای الهه ی ناز با دل من بسازکین غم جانگداز برود زبرم

گر دل من نیاسود از گناه تو بودبیا تا ز سر گنهت گذرم
باز می کنم دست یاری به سویت درازبیا تا غم خود را با راز و نیازز خاطر ببرم
گر نکند تیر خشمت دلم را هدفبه خدا همچو مرغ پر شور شعفبه سویت بپرم
آن که اوبه غمت دل بنددچون من کیست؟ناز توبیش از اینبهر کیست؟
تو الهه ی نازی در بزمم بنشینمن تو را وفا دارم بیا که جز ایننباشد هنرم
این همه بی وفایی ندارد ثمربه خدا اگر ازمن نگیری خبرنیابی اثرم.

کریم ف
یه چیزایی میبینی و میشنوی سرت سوت میکشه ... 

نمیدونم چرا جاده ها رو نمیبندن ...

خب اگه خدایی نکرده اوضاع تو شمال وخیم تر بشه چی؟

بازیگر نقش حضرت مسلم و حضرت سلیمان میاد دعوت به رقص میکنه

بخاطر نقش هات خودتو کنترل کن آخه ...

وقتی انسان برای اولین بار نارگیل سفت را برداشت ، هرگز فکر نمی‌کرد میان قالب قهوه ای رنگ آن ، شیره ای خوش طعم و بو و جسمی سفید و پر خاصیت باشد ...!!!
برای "باز کردن اندیشه"،  خود را باید "شکست" ... عقاید و باورهای خود را ، احساس خود را، 
باید روزنه های "نو" را باز کرد تا از قالب کهن و بی منطق گریخت...!
هیچ گاه مانند یک نارگیل بسته نمان
"با ذهنی نو، جهانی نو بساز"
چقدر زیبا می توان زندگی کرد وقتی می توان "معمار زندگی" خود بود.
دختری هستم که بعد از ۵_۶ ماه توی خانه ای که ترسِ تنها ماندن در شب داشته ، تنها شده و توی تاریکی مانده. کمتر از چهل روز تا دفاعش فاصله دارد، بند اتصال به تمام  ادم های احمق و بیخود زندگی را بریده، ۹ کیلو لاغر تر از ۴ ماه قبل است، از قوی بودن خسته شده، پارادوکسیکال ترین و سورئال ترین روزها را پشت سر گذاشته، با پشت دست چپش توی دهان خیلی ها که حرف مفت زده اند کوبیده، کلمه هایش تمام شده و همچنان درصدد روشن نگاه داشتن تمام مشعل های امید توی دلش است . 

هرکسی دشمنانی برای خودش دارد.
گوشه ای از لیست دشمنان من عبارتند از:

1. اساتید گروه زبان شناسی دانشگاه شهید بهشتی که عبارتند از:
ابوالقاسم اسماعیل پور مطلق ... ابوالقاسم! خودتو و زنتو و بچه هاتو گاییدم ...
نام یدالله منصوری ... یدی! خودتو و زنتو و بچه هاتو گاییدم ...
نگار داوری اردکانی ... ضعیفه! خودتو و شوهرتو و بچه هاتو گاییدم ...
مهین ناز میر دهقان ... ضعیفه! خودتو و شوهرتو و بچه هاتو گاییدم ...
زینب محمد ابراهیمی جهرمی ... ضعیفه! خودتو و شوهرتو و بچه هات
دانلود برنامه رمزساز بانک سپه -رمز دوم یکبارمصرف بانک سپه
بانک سپه به منظور حفاظت امنیت مالی مشتریان خود، اقدام به تولید برنامه رمزساز کرده است.این نرم افزار برروی گوشی های اندرویدی قابل نصب است.این برنامه هیچ هزینه ای را برمشتریان تحمیل نمی کند.
از خصوصیات قابل توجه این برنامه امکان نصب واستفاده این برنامه بصورت هم زمان برروی چند سیستم مختلف است. از دیگر امکانات برنامه رمزساز بانک سپه استفاده چند مشتری از یک نرم افزار است. این قابلیت برا
طائر کوی تو منم، از دل و جان وفا کنممن ز فراق تو چه سان لبم به خنده وا کنمنرو ز پیش من تو ای جان من و سرشک منهستی من بسته به تو، بی تو چه هوی و ها کنماین دل هرزه گرد من مست نشد به جام کسدست تو و شراب می، نوشم و اقتدا کنمزهی هزار آفرین بر تو نگار نازنینیک سره کار من بساز که آبرو رها کنمقد تو مهر و ماه من، صورت تو هلال منروی من است سوی تو، نام تو را صدا کنمدست تو تکیه گاه من، پای تو پا به پای منحدیث توست شعر من، شور و شعف به پا کنمیاد تو جمله هست من، بود
مردم اینجا چقدر مهربانند!
دیدند کفش ندارم ، برایم پاپوش دوختند.
دیدند سرما میخورم سرم کلاه گذاشتن و 
چون برایم تنگ بود کلاه گشادتری و
دیدند هوا گرم شد ، پس کلاهم را برداشتند و
چون لباسم کهنه و پاره است به من وصله چسباندند و
چون از رفتارم فهمیدند که سواد ندارم
محبت کردند و حسابم را رسیدند.
خواستم در این مهربانکده خانه بسازم
نانم را آجر کردند گفتند کلبه بساز...
روزگار جالبی است
مرغمان تخم نمی گذارد ولی 
هر روز گاومان میزاید!
روی بنما و مرا گو که ز جان دل برگیرپیش شمع آتش پروانه به جان گو درگیر
در لب تشنه ما بین و مدار آب دریغبر سر کشته خویش آی و ز خاکش برگیر
ترک درویش مگیر ار نبود سیم و زرشدر غمت سیم شمار اشک و رخش را زر گیر
چنگ بنواز و بساز ار نبود عود چه باکآتشم عشق و دلم عود و تنم مجمر گیر
در سماع آی و ز سر خرقه برانداز و برقصور نه با گوشه رو و خرقه ما در سر گیر
صوف برکش ز سر و باده صافی درکشسیم در باز و به زر سیمبری در بر گیر
دوست گو یار شو و هر دو جهان دشمن باشبخت گو پش
استیکر چوبی آکواریوم ،ایده مناسبی برای ایجاد فضایی خاص و متفاوت در اتاق کودک است. استیکر چوبی نسل جدید استیکر ها است که نخستین بار توسط شرکت جیک جیک تولید شده و برای تزئین اتاق کودک مورد استفاده قرار می گیرند.استیکر چوبی آکواریوم دارای طراحی خلاقانه و همینطور متنوعی است و بخوبی تم دریا را برای شما ایجاد می کند. تعداد کاراکتر ها در این تم زیاد بوده و همین باعث جذابیت آن می شود.خاص بودن طراحی و فضای زیبایی که اتاق کودک بعد از نصب این استیکر پی
امروز بیست و نهمه. آخرین روزای دومین ماه تابستون.
گزارش میدم؛ من خوبم. میخونی؟ من خوبم.
چیزیکه من میخوام تراز 7هزاره. من واقعا و با تمام وجودم این ترازو میخوام. میدونم که رسیدن بهش تلاش خیلی زیاد و باور میخواد.
چیزیکه منو میترسونه اینه که چرا بعضیا با تلاش زیادی که میکنن نمیتونن بهش برسن. کجای کارشون میلنگه. من بجای اینکه خودم بیوفتم تو مسیرش و امتحانش کنم همش دارم از شکست بقیه میترسم و این ترس جلوی باورامو گرفته.
آره؛ وقتی تو باور داشته باشی ک
برام یه قفس بساز؛بدون پنجره،بدون در،منو بنداز اون تو و خودت بیرون در وایساتو کِ اون بیرون باشی میتونم فقط بِ نشستن تو پشت دیوارِ سرد فکر کنمتو کِ منو محصور کنی فقط ذهنم درگیر تویی میشه کِ منو بِ خاطر نجاتِ خودم بِ زنجیر کردیتو منو حبس میکنی ولی خودت هم با من داخل قفسِ بی نور نفس می کشی!کنار منی و نمیذاری لحظه ای ذهنم بِ خطا بره،نمیذاری لحظه ای بِ جهنمی ک توش بودم برگردم!تو باش؛پشت دیوار باش...لمس نشدنی باش...باش کِ بودنت اجزای متلاشی منو کنار ه

پولدار شدن یه رویایی که هممون بهش فکر میکنم و خیلیامونم گول یه سری از تبلیغات رو خوردیم.
   حالا برای یه بارم شده باید عاقلانه و منطقی فکر کنیم، برای اینکه بتونیم واقعا پول بدست بیاریم باید خودمونو عوض کنیم ، یه آدمی که به راحتی میتونه عادتهای قدیمیش رو بندازه و عادت جدید کسب کنه یعنی خود قدیمیت رو بنداز و یه خود جدید بیار:
   چند نمونه کوتاه از کارایی که من ب شما میگم و باید انجامش بدین:
    یک.
خسیس شو!
برای خودت خسیس شو، هزینه هات رو کم کن
https://webdemo.avatarsdk.com/

عکستو آپلود کن ،
مدل سه بعدیتو ببین ،
شخصی  سازیش کن ،
با مدل خودت شکلک در بیار ،
دانـلـودش کــن !

این سایت به شما API هم میده ...
برای ورود به این سایت روی آواتار اس دی کی بزنید !

نمونه کارش هم تو ادامه مطلب ...

عکسمو آپلود کردم ، طول میکشه یکم !
خب آواتارم به شکل سه بعدی در اومد !
الان ینی دارم چشمک میزنم !

# ریا نباشه خودمم !
بین همه‌ی دعاها و مناجات‌ها خوانده و نخوانده، همین دو تا کلمه‌ی کوچک را جا گذاشته بین بقیه تا بعد از این همه سال سیاه بیاید و بیاید و بیاید و... برسد به دست من!
«و اعمُر قلبی» عمران یعنی آبادی، ساختن. «دلم را بساز»، «آباد کن دلم را». اگر خرابی نباشد، اگر ویرانی نباشد، کدام عمران؟!
خرابم... دلم ویرانه است... بسازش!
گاهی آدم فقط متاسف میشه.

تو خودتو ازون ورژن دوست داشتنی، سالم، چشمای زیبا و دلربا، تبدیل کنی به یه پیرمرد ک همه استخوناش زده بیرون و حال ادم به هم میخوره نگاه کنه؟

فقط چون میخوای رژیم بگیری و چون توی غربت هیچی نداری انجام بدی پس چی بهتر از این؟
نمیدونم!
امشب حوصله نداشتم.

تنهام تو خونه.

و گفتم یه نقاشی رنگ کنم.

خسته بودم.

امروز دو تا صحنه عجیب و غریب دیدم.

بعدا عریف میکنم

این رو رنگ کردم.

در واقع خط خطی کردم فقط.

دو تا شخصیت که خیلی دوسشون دارم
یکی بورای هوشسوز هست

یکی هم اسکار مارتینز توی سریال افیس یعنی اون کاراکتر اسکار رو خیلی دوست دارم.

هر دوشون اروم به نظر میرسن
منطقی هستن
خوش گذران هستن
باهوشن
کاربلد هستن
و حس میکنم هر دوشون از زندگی لذت میبرن
یکیشون واقعیه و یکی هم
اردیبهشت برای این که ثابت کنه چیزی از فروردین کم نداره با برف شروع کرده 
بابا به خدا تو همون وسطت ماه رمضون داشتی ما حساب کار دستمون اومده بود 
لازم نبود این همه خودتو تو زحمت بندازی که :دی
خبر رسیده خرداد و تیر از الان رفتند کلاسهای فشرده غافلگیرسازی
سر کلاس مشاوره مدرس میگفت هر کدوم ما متوجه هستیم که داخل خودمون با چند آدم مواجه ایم. همه‌ی ما به نوعی چند شخصیتی‌ایم.الان دارم به پیام‌های گوشیم نگاه می‌کنم و حس می‌کنم داخل پیام با آدم‌های مختلف، یک شخصیت متفاوت هستم:))
به این فکر می‌کنی که دخترِ مناسب واسه زندگی، باید اینجور باشه و اونجور باشه...بعد، به این فکر می‌کنی که خب، خودت که اینجوری نیستی...حالا تکلیف چیه؟ یکیو در حد خودت انتخاب کنی؟ که همش ته دلت نگران باشی؟ یا خودتو در حدِ اون ببری بالا؟ که خیلی سخته و شاید غیرممکن؟
بشدت حس غرور و حسادتم گل کرده از اینکه اینقدر بیکارم و همش انلاین نه اینکه اصلا کاری نداشته باشم ولی کارامم اونقدر نیس که کاملا وقتم پر کنه.
باید برنامه بچینم و برنامه ام با هر چیز اضافی هس پر کنم دلم نمیخواد همش بی جهت انلاین باشم...
نتم تموم شده و فعلا تا مدتی نت نمیخرم تا یکم عادت کنم به استفاده کمتر از شبکه های مجازی.
از خالی بودن تایمم بدم میاد درجریانید که؟ 
همین الان برنامه ریزی میکنم براش... 
یکی از بچه ها تو کامنت ها گف هدف بساز برای خودت
کمپرسورهای نیمه بسته پیستونی کریر کارلایل برای سردخانه ی صنعتی
سردخانه ی صنعتی
کمپرسورهای نیمه بسته ی 06E , 06D , 06CC  با مطلعه ی مجموعه مقالات کمپرسورهای کریر شما قابلیت تحلیل و انتخاب کمپرسور و
همچنین تعمیرات کمپرسورهای کارلایل 0630C , 06E , 06D را پیدا خواهید کرد .
همانند دیگر تجهیزات تبرید ابتدا مطمئن شوید نکات ایمنی را رعایت کرده اید و
در هنگام تعمیرات مطمئن شوید جریان برق قدرت و هیتر و فرمان قطع است .
شیرهای سرویس ساکشن و دیسشارژ بسته است .
این مق
‏کارشناس تلویزیون داشت میگفتیه تصویر از مشکلاتتون یا چیزی که به مشکلتون ربط داره و بزارین بک گراند موبایلتونکه همیشه جلو دیدتون باشهکه باهاش بجنگین و نابودش کنینبابام گوشیشو پرت کرد سمتم گفت پسرم لطفا عکس خودتو بزار بک گراند گوشیم
روی بنما و مرا گو که ز جان دل برگیرپیش شمع آتش پروانه به جان گو درگیر
در لب تشنه ما بین و مدار آب دریغبر سر کشته خویش آی و ز خاکش برگیر
ترک درویش مگیر ار نبود سیم و زرشدر غمت سیم شمار اشک و رخش را زر گیر
چنگ بنواز و بساز ار نبود عود چه باکآتشم عشق و دلم عود و تنم مجمر گیر
در سماع آی و ز سر خرقه برانداز و برقصور نه با گوشه رو و خرقه ما در سر گیر
صوف برکش ز سر و باده صافی درکشسیم در باز و به زر سیمبری در بر گیر
دوست گو یار شو و هر دو جهان دشمن باشبخت گو پش
کنسرهای دهانی وحشتناک‌ن و خوندن درس هاش دو جون از جون هام کم می‌کنه. هر بار به پسرعمه‌م فکر می‌کنم و زجر بی‌پایانِ مادرش. که فیلم های عروسی‌ش رو میذاره و زار می‌زنه. به سیگار. به الکل. به دود. به مشکی پوشیدن‌ها، به حلوا و خرما. لعنت به مرگ سی سالگی.

+ لیلا می‌گه خودتو خیلی محکم بغل بگیر. خودتو بیش از حد دوست داشته باش. جای همه. باشه. بغل. دوستت دارم.
++ کاش زودتر شروع شه دیگه دانشگاه. خسته و کوفته و منتظر. صبح ها پباده رفتن و تند تند گام برداشتن
معنیشو خودتون می‌دونید، پس نمی‌گم.
غر زدن فایده نداره، چون به هیچ دردی نمی‌خوره.
پاسخ به مشکلات دو گونه است:
۱-پذیرش
۲-تغییر
مثلاً: دلار هی‌گرون می‌شه، بدبخت می‌شیم.
۱-بپذیر این موقعیت رو و باهاش زندگی کن و درآمد کسب کن.
۲-تغییرش بده، نمی‌تونی تغییرش‌بدی.
کشورتو تغییر بده.
نمی‌تونی: باهاش بساز.
غر نزن عزیزم.
ف میگه سخت نگیر خودتو نگیر ازاد باش رها باش حساتو رها کن ولی خودش از همین حسای رهاش سه نفرو از دست داد...خواب دیدم ازدواج کردم و آخرین لحظه اومدم بغلت کردم کاری که هیچوقت نکردم، یه بغل محکم پر از درد و حس، چون هم من نمیخواستم هم تو اما هیچکدوم نمیگفتیم مثل الان
سلام دوستان!
این وب برا شماست؛ شمایی که دوست داری استعدادهای خودت رو شکوفا کنی و از اونا استفاده کنی؟!
گام اول باید علایق و استعدادهای خودتو بشناسی!
گام دومش ب ما
ممنونم از اینکه به پیج ما سر زدید و خوشحال میشیم که انتقادات و پیشنهاداتون را با ما در ارتباط بگذارید.
مدرسه که میرفتیم ، 
هربار که دفتر مشقمون رو جا میذاشتیم معلممون میگفت "مواظب باش خودتو جا نذارى" 
و ما میخندیدیم و فکر میکردیم نمیشه خودمونو جا بذاریم!
بزرگ که شدیم بارها و بارها یه قسمت از خودمون رو جاگذاشتیم؛
توى یه کافه،
توى یه خیابون،
توى یه خاطره،
توی گذشته...
چیزی که این روزا مدام به خودم میگم اینه که تو دیگه بزرگ شدی!
تا الان هرچی بقیه رو دیدی و خودتو ندیدی بسه!
گور بابای حرف و فکر مردم
و... پدر و مادر گرچه که خیلی عزیزن و احترامشون واجب اما بعضیاشون هیچ وقت راضی نمیشن کاملا جز اینکه تو یه عروسک کوکی باشی تو دستشون..
با استفاده از 7 فصل ، در این دوره با اموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور ، تحقیق ، داستان گویی ، پالایش و بارهای بیشتر آشنا می شوید! اما جالبترین بخش این دوره این است که شما می بینید که چگونه کنت اندرسون به یک خلاصه زندگی واقعی نزدیک می شود و در آنجا وی یک "دزد دریایی ارواح" سه بعدی را برای استفاده در برنامه تلویزیونی کودکان طراحی می کند.
در هنگام ایجاد یک طراحی شخصیت ، از طراحی منحصر به فرد و روند خلاقانه برای همکاری با مشتریان پیروی کنید. کنت ب
این مجموعه ای از اسپرایت (Sprite) دو بعدی کاراکتر است که شما می توانید برای پیشبرد بازی خود از انها استفاده کنید.
برای دانلود این مدل سه بعدی رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ادامه مطلب
به پیشنهاد خیلیا...
و یادآوری یکی از دوستان بیان...
دیروز رفتم کتابفروشی و کتاب رنج مقدس رو خریدم...
بیخیال کتاب و دفتر و جزوه شدم ...و تا امروز تمومش کردم...
نمیدونم میشه اسمشو چی گذاشت...به قول یکی از بچه های دبیرستان "تحت الجو"ام...یا واقعا بهم اثر کرده...
شاید اینکه زیادی شبیه قهرمان داستان بودم...تا نصفه هاش که مصطفی وارد داستان شد ...شاید...چون دلم حرفایی که چشمم میخوند رو باور میکرد‌‌...شاید چون نویسنده عنصر باور پذیری که همون تعلیق باور ناپذیریه
متن آهنگ چقدر عوض شدی بهزاد صادقی
Behzad Sadeghi Cheghadr Avaz Shodi

چجوری دلمو بردی حالا داری بم میگی واسم مردی
مگه میشه اخه که چی شه با این کارا آبروی خودتو بردی
(دل تو به کی دادی فکر کردی که دوست داره
دو روز که نباشی  یکی رو جای تو میذاره
تویی که از عشق و محبتت برام می گفتی
اینو بهت قول میدم که از چشاش می افتی)۲
واسه رفتنت از پیشم یه دلیل بیار
واسه یبارم که شده خودتو جای من بزار
اخه کی میتونه مثل من خاطرتو بخواد
چقد عوض شدی سخت شده حرف زدن باهات.
( دلتو به کی
یکی دیگه از چیزایی که به تازگی متوجه بیخود بودنش شدم اینه که خودتو در موقعیتی تصور کنی که هنوز گرفتارش نشدی.
مثلا شنیدین میگن اگه برای دیدن کسی استرس داری، خودتو تو اون موقعیت تصور کن، به سوال جوابای احتمالی فکر کن و خودتو آماده کن و اینا، از استرست کم میشه؛ مضخرف‌ترین چیزه.
یکی اینکه اصلا کلا این عمل تصور موقعیت‌ها و حالتای احتمالی چرت محضه؛ چطور آخه؟ مگه مصاحبه کاریه که چارت پیشامدا ثابت باشه! هر چند تو بعضی مصاحبه‌های کاریم میری می‌بین
تولد دخترم نزدیک بود و نمی دونستم براش کادو چی بخرم؟ باسایتی به اسم  «دوزلی بوک» آشنا شدم که چند قصه‌ ی کودکانه ی جذاب دارد و می شود اسامی قهرمان های اونها رو به سلیقه ی خودت انتخاب کنی.
مشخصات، علایق و کاراکتر مورد علاقه دخترم را ثبت کردم و کتاب‌ داستانی تحویل گرفتم که قهرمان آن دخترم بود. 
که در آن کل فرآیندطراحی کاراکتر کارتونی بهینه سازی ، بارگذاری و صادرات بسیار ساده تر می شود. هنگامی که همه نکات نهایی را داریم ، این افزونه سفارشی هرکدام از آنها را می گیرد و مطابق با مشخصات GraphicMama برای اندازه ، قالب های پرونده ، سازگاری نرم افزار و غیره آن را تنظیم می کند. این روند روند بهینه سازی را طی می کند.
برای صادرات نهایی ما نیز از یک سرویس وب استفاده می کنیم که خودمان نیز توسعه داده ایم. این سرویس وظیفه تهیه پرونده های نهایی را به عهده
‌ گاهی فراتر از آنچه که هست بیاندیش،
 چشم باز کن ومتفاوت ببین... 
پای فکرت را زنجیر نکن،
 فرصت پرواز را از خودت نگیر... 
شخصیت خویش را چنان بساز 
که  
در زندگی دنبال غمخوار یا فردی که کمبودهایت را پر کند نباشی، 
ضعف هایت را با مهارتهای فرد مقابلت برطرف نکن بلکه با آموختن مهارتهای زندگی آنها را رفع کن
و به یاد داشته باشیم که
آسمان، سقف آرزوهاى ما را محدود نمیکند،
ذهن خودمان، محدودیت ها را برایمان درست میکند…

آزاد شو از بند خویش، زنجیر را باور نکن
اکنون زمان زندگیست، تاخیر را باور نکنحرف از هیاهو کم بزن، از آشتی ها دم بزناز دشمنی پرهیز کـن، شمشیر را باور نکـنخود را ضعیف و کم ندان، تنها در این عالم ندانتو شـــاهکـار خلــقتی، تحــــقیر را بــاور نکـــنبر روی بوم زندگی، هر چیز می خواهی بکشزیبا و زشتش پای توست، تقــدیر را باور نکــنتصویر اگر زیبا نبود، نقاش خوبی نیستیاز نو دوباره رســم کن، تصویر را باور نکنخالق تو را شاد آفرید، آزاد آزاد آفریدپر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها